Vodácké veřejnosti nabízíme krátkodobé půjčení přívěsů s konstrukcí na převoz turistických lodí.

Popis přívěsu

Nebržděný jednonápravový přívěs s připojením „koule“ a 7pin 24V zásuvka vhodný za autobus. Přívěs má nerozebíratelnou konstrukci na převoz 12 kánoí „Vydra“ a 3 kajaků ve třech sloupcích po 4+1 a dalších 3 – x lodí nahoře na konstrukci. Polovyfouknutých Barak a Pálav se na přívěs vejde i 15 + 2 rafty nahoru.

Přívěs má dřevěný box, neuzamykatelný, pro pádla. Maximální hmotnost 750kg celková, samotný přívěs váží 400kg. Přívěs má 2 rezervní kola. Kurty na vázání je možné po dohodě zapůjčit. Přívěs má zámek na kouli a pojezdové kolečko. S přívěsem na našich akcích jezdíme po Čechách, na Slovensko a do Polska.

Rozměry a fotky

Šířka: 242 cm

Délka: 575 cm

Výška: 283 cm

Výška středu koule při vodorovné oji: 73 cm

Cena půjčení

Přívěs Vám půjčíme za 1.000 Kč / započatý den, platí se dopředu cena za celou rezervaci ve chvíli odeslání rezervace.

Při prvním půjčení vybíráme zálohu ve výši 5.000 Kč.

Půjčovné hradíte na číslo účtu spolku 222807686 / 0300, do zprávy pište ideálně svoje jméno a do VS rok, měsíc a den vypůjčení (příklad „20210704“).

Pokud se s přívěsem během cesty něco stane, zavolejte abychom věděli a vymysleli jak situaci řešit. Nemůžeme Vám zajistit asistenci, náhradní řešení a podobně a to je také zohledněno v ceně za půjčení. Přívěs má pouze povinné ručení, nikoli havarijní pojištění a asistence.

Rezervace

Rezervační formulář musí někdo od nás potvrdit, až poté je výpůjčka platná. Formulář je k dispozici zde:

https://forms.gle/eusT23gixuibrWsv8

Po odeslání požadavku na rezervaci vyčkejte prosím, až se Vám ozveme s potvrzením. Pokud je to urgentní, volejte na mobil Tomášovi.

Vyzvednutí, vracení

Ve dni kdy rezervace začíná kdykoli po předchozí domluvě (nonstop strážná služba, která předá doklady a klíče) na adrese U Továren 256/14, Praha 10. Pokud budete chtít něco k přívěsu vysvětlit, nutná dohoda s někým od nás. Vrácení po předchozí domluvě kvůli kontrole při vracení. Pokud se na přívěsu něco rozbije, domluvíme se podle povahy závady, která strana ji zaplatí.